השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 03-9303863
דגים למסעדות

דגים למסעדות

דגים למסעדות נחשבים תחום מעט מורכב, אבל אנחנו ממש לא חוששים מאתגרים בקפוא זן. אם אתם מגישים דגים במסעדה שלכם, הגיע הזמן לדבר על חומר הגלם הכי חשוב בצלחת.

  אין מקום לפשרות

  לא צריך להיות שף או מסעדן כדי לדעת. דגים נחשבים חומר גלם מעט טריקי בעולם הקולינריה. אפשר לטעום עליהם בן רגע האם הם טריים ואיכותיים או לא. אפילו אנשים שלא מגיעים מן הענף אלא "רק" מחשיבים את עצמם בתור פודיז מושבעים, ודאי יסכימו. אין תחליף לדג איכותי שהגיע ממיטב היצרניות. בפרט כשמדובר במנות כמו סשימי או סביצ'ה דג, מנות פופולריות במיוחד (וגם טריקיות במיוחד), אי אפשר לא לשים לב. מסיבה זו, אי אפשר להתפשר כשבוחרים דגים למסעדות.

  כשבוחרים דגים, העניין הוא קריטי אפילו יותר מאשר במקרה בו אתם קונים דג אליכם הביתה. סביר להניח שתמצאו את עצמכם קונים קילוגרמים רבים של דגים, לאורך זמן, ועושים עסקה גדולה בהתאם, כך שיש הרבה שמונח על הכף. מה כל זה אומר? שלא מתפשרים כשמדובר בדגים למסעדות, סוף פסוק.

  ספקי מזון האיכות והמחיר: דגים למסעדות של קפוא זן

  כאמור, לא תרצו להתפשר על אף פרט כשתבחרו דגים למסעדה. תרצו לראות שהצבע של הדג נראה חיוני וטרי. תרצו לתת לסועדים שלכם הרגשה שהדג הגיע מהים אל הצלחת. תרצו להשתמש בדגים שכולם אוהבים, כמו סלמון, בס או בורי. תרצו לדעת שהדגים נבחרו בקפידה על ידי אנשי מקצוע שחיים ונושמים דגים. כל אלו דרישות לגיטימיות לחלוטין.

  אנחנו בקפוא זן עושים את המקסימום ומעבר כדי לעמוד בדרישות הללו, גם כשמדובר בדגים למסעדות. ראשית, אנחנו מקפידים על חוויית לקוח לתפארת, מהרגע בו אתם פוסעים בשערי האתר שלנו ועד שהמשלוח מגיע למסעדה שלכם. אנחנו דואגים שהמחיר ישתלם לכם וכל שקל יקבל תמורה נאותה. אנחנו צברנו ניסיון רב בענף הדגים, אנחנו יודעים מהם הדגשים ולמה לצפות, והטעם בסופו של דבר – מדבר בעד עצמו. ככה זה כשעובדים עם ספקי מזון למסעדות שיודעים מה הם עושים.

  והמגוון, מה איתו?

  לא לחינם אומרים "יש הרבה דגים בים". גם בהקשר של קפוא זן, המשפט נכון. תוכלו למצוא אצלנו דגים מיובאים, דגים שגודלו בארץ אצל מיטב המגדלים המוכרים בתעשייה, דגים קפואים, דגים טריים, והרשימה עוד נמשכת ונמשכת.

  אז בואו אלינו להצטייד בדגים למסעדות, וגם במוצרים נוספים וחשובים לא פחות כמו בשר למסעדות ירקות קפואים ומאפים. מבטיחים שנעשה מעל ומעבר בשבילכם.